Yakıt Artar mı ?

Yakıt Artar mı?
Yaptığımız yazılımlar ve chip tuning işlemi genelde ekonomi ve performans amaçlı yapılır. Ağır vasıtalar başta olmak üzere otomobil gruplarında, müşterilerimiz öncelikli ekonomi amaçlı yaptırmaktadır. Araç trafik şartlarında kullanıldığı sürece (90-120km/s sabit hız) ve de ekonomi yaptırmak için kullanıldığı sürece 100 kilometrede 1 litre (1lt/100km) civarında yakıt ekonomisi öngörümüz vardır. Daha fazla yakıt ekonomisi yaptıran müşterilerimiz olduğu gibi 
"Ben aracımın beygirini yükselttim,bu hizmeti alırım” diye basan müşterilerimizde de yakıtta artış görülmüştür.. 
"Kesinlikle Ekonomi Yaptırılır fakat Hem Tam Performans Kullanıp Hem de Yakıt Ekonomisi Beklemek Çok Akla Uygun Olmasa Gerek…” 

Neden Yaptırmalısınız?
Bir araçtaki en büyük ve etkili konfor Güçtür. Mesela;Yazılımı gereği bir araç solama anında yada ivmelenmesini istediğiniz bir anda size cevap vermezse,sizi o an zor duruma sokarsa,o aradan sizi kurtaramazsa veya aracınız rampada bayılıp en küçük viteslere kadar düşerseniz; Aracınızın klimalı olması,sunroof’unun olması, Park sensörünün olması, otomatik park asistanın olması bir şey ifade etmez çünkü araç asıl yapması gerekeni yeterince yerine getirememiştir.
Ayrıca diğer önemli hususlardan biride yakıttır. Çekmeyen,gitmeyen araç her zaman fazla yakar.Sebebi Siz çeksin,gitsin diye hep gaz pedalının üzerinde gidiyorsunuz, araçta yazılımı gereği  sizin istediğiniz performansı yakalayıncaya kadar yakıta yükleniyor. Ne istediğinizi elde etmiş oluyorsunuz nede az yaktırmış.
"İyi çeken araç her zaman az yakar”  Sebebi ; Siz istediğiniz performansı yakalaması için gaza dokunduğunuzda araç yazılımı gereği istenilen performansı ve torku çok fazla yakıt tüketmeden yakalayacak , sizde gerekli performans sağlandığı için az gaza basacaksınız dolayısı ile az yakacak.. BTChiptuning olarak bir çok kamyon,kamyonet,otomobil,otobüs,iş makinası,traktör gibi araçlara başlıca yapma sebebimiz budur.

ARACINIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TELEFON İLE BİZE ULAŞINIZ. ARAÇ LİSTELERİNDEN ARACINIZIN KAÇ BEYGİR VE TORK ALACAĞINI GÖREBİLİRSİNİZ. LİSTELER ZAMANLA GÜNCELLENMEKTEDİR. BULAMADIĞINIZ ARAÇ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTERMİSİNİZ ?

+90 (212) 542 31 21