Hakkımızda

30+ Yıllık Sektörel Tecrübe

UZ-AR Mühendislik Kimya Sanayi ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

UZ-AR, ürün ve hizmet aralığında yer alan su şartlandırma kimyasalları, havuz suyu kimyasalları ve endüstriyel temizlik ve bakım ürünleri üretimi ve uygulamaları kuruluşundan itibaren sürdürülebilirlik stratejisi ile ürün ve hizmetlerini belirleyerek vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı 1992 yılından beri sürdürmektedir.

UZ-AR temel strateji olarak tüm ürün ve hizmetlerini beyan etmiş olduğu Entegre Yönetim sistemi politikası, etik ilkelerini, yasal ve teknik yükümlülüklerine uygun olarak planlar, uygular ve kontrol ederek sürekli iyileştirme sağlamayı benimsemiştir.

UZ-AR Tüm dünyanın ve ülkemizin de farkında olduğu iklim değişikliği, çevre olayları, enerji dar boğazları, kaliteli iş gücü sürdürülebilirlik amaçlarında üzerinize düşeni yapmak üzere, kamu kuruluşlarına, belediyelere, fabrikalara, endüstriyel sahalara, konut sitelerine, okullara, otellere kısacası suyun olduğu her yerde gerek içme ve kullanım suyunu verimli olarak kullanmaları, gerekse atık su geri kazanımları, enerji tasarrufu sağlayan, yerli üretim kaynakları kullanmaya özen göstererek ekonomik değeri olan ürün ve hizmetler tasarlayarak sunmaktadır.

UZ-AR, sürdürülebilirlik amaçlarına ulaşmak için çalışanlarını, kazan kazan yaklaşımı ile çalıştığı tedarikçilerini, müşteri odaklı yaklaşımı, uymakla zorunlu olduğu yasal ve teknik yükümlülüklerini bir bütün olarak değerlendirmektedir. Yasal şartlar ve Entegre Yönetim Sistemimiz gereği ilgili standartlara uygun olarak üretim sahamız yetkili kurumlar tarafından denetlenerek ruhsatlandırılmıştır. Biyosidal ürünlerin üretimi için T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından üretim yerimiz belgelendirilmiştir. Biyosidal ürünlerimiz aynı kurum tarafından ruhsatlandırılmıştır. Üretim sahamız, gönüllü olarak çalıştığımız ve uluslararası kabulü olan NSF ( www.nsf.org) firması tarafından onaylanmış ve düzenli olarak denetlenmektedir. ANSI 60 standardına uygun İçme ve kullanım suyu kimyasallarımız, gıda sanayi uygulamalarına yönelik Non Food belgeli ürünlerimiz ile çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz

UZ-AR Mühendislik; müşteri odaklı, proses ağırlıklı, sürekli gelişme ile katma değeri yüksek ürünler üretir. Tedarikçileri, müşterileri ve çalışanları ile bir bütün oluşturan UZ-AR Mühendislik kurumsal kültürü ve sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar ve sürdürür. Tüm faaliyetlerini yasal şartlara ve uluslararası uygulamalara uygun olarak yerine getirir. Bunu gerçekleştirirken doğal kaynak ve enerji kullanımını kontrol ederek topluma destek verir ve değer katar.

Vizyonumuz

Türkiye ve dünya pazarlarında rakiplerinden farklılık yaratarak liderliğe yönelmek, markalaşmak ve pazar payını artırmak. Sürdürülebilir büyüme hedefini insana, çevreye ve geleceğe saygılı bir biçimde tüm paydaşları ve çözüm ortakları ile beraber gerçekleştirebilmektir.

UZ-AR Mühendislik

Ürün Ruhsatlarımız

PERA POOL ALGAECIDE SOLVE RUHSATI
PERA POOL SOLVE S ALGAECIDE
PERA POOL CHLOR LQ
UZ-AR Mühendislik

Markalarımız

Sorularınız için buradayız

Nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim