ENTEGRE POLİTİKAMIZ

 

 

ENTEGRE POLİTİKAMIZ

UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. ,Su şartlandırma ve havuz kimyasalları, endüstriyel bakım ürünleri üretimi ve satışını ve uygulama faaliyetlerini,Ulusal ve uluslararası standartlara yasal ve teknik şartlara uygun ürettiği ve geliştirdiği ürünler ve hizmetlerin kalite güvencesini müşteri odaklı yaklaşımla belirlemiş olduğu süreçlere göre uygulayarak , kontrol ederek toplum ve çevre sağlığına önem veren, sürekli iyileştirme anlayışı ile en az hata ve sürekli gelişen müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedefleyerek sağlar.

UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, Sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile oluşan, tedarikçi firmalarımızdan başlayarak müşterilerimize ulaşan tedarik zincirini kazan-kazandır politikası ile yasal ve teknik konularda kontrol ederek öneri sistemi ile iyileştirmeler yaparak birlikteliğini sürdürmeyi benimser. UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, politikasını benimseyen ve bilinçli olarak uygulayıp destekleyen çalışanlarının nitelik ve motivasyonlarının, memnuniyetlerinin artmasını, açık iletişime, takım çalışmasını, verilen eğitimler ve faaliyetler ile sağlamak üzere kontrol ve ölçme süreçlerini oluşturmuştur ve sürdürür. UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, İş sağlığı ve güvenliği, çevre kurallarına üst düzeyde uyumunu , emniyetli bir çalışma ortamı sağlayıp, çalışanların sağlığını korumak için riskleri belirlemek ve azaltmak, ilgili tüm taraflar için sağlıklı, güvenli bir ortam sağlamak, riskleri kontrol altında tutmak, iyi üretim ve laboratuar uygulamalarına önem vererek ve hijyen güvencesiyle üretmek, gelişen teknolojiye yatırım yapmaya, kullanmaya özen göstererek sürekli gelişimi ilke edinmiştir. UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ,Kalite, Çevre, ürün güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, gerekli kaynakları sağlamak, doğal çevremizi kirlenmenin önlenmesi yaklaşımı ile korumaya odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmayı, Atıkları azaltmayı, geri dönüşüm oranını artırmayı, doğal kaynakların kullanımını azaltmayı, kısıtlı ve yasaklı kimyasalların yerine çevre dostu ürünler geliştirmek, Enerjiyi verimli kullanmayı, yenilenebilir enerji kaynaklarının enerji kullanımındaki payını artırmayı gelecekte de var olmasının güvencesi olarak görmektedir.

UZ-AR MÜHENDİSLİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ,ISO 9001:2008, ISO 14001 VE OHSAS 18001 standartlarına göre oluşturduğumuz UZ-AR Entegre Yönetim Sistemi yürürlülükte olan yasal mevzuata ve gönüllü olarak uyguladığımız diğer gereklere uyacağımızı ve bu politikanın tüm çalışan, tedarikçi ve müşteri, üçüncü taraflara açık olacağını taahhüt ederiz.

 

 

 

 

 

Versiyon no-Tarih : 06/ 25.03.2014


 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTERMİSİNİZ ?

+90 (212) 542 31 21