Merkez Ofis : +90 212 542 31 21 E-Mail :uzar@uzar.com.tr

Hakkımızda

purification of wastewater
30+ Yıllık Sektörel Tecrübe

UZ-AR Mühendislik Kimya Sanayi ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

UZ-AR, ürün ve hizmet aralığında yer alan su şartlandırma kimyasalları, havuz suyu kimyasalları ve endüstriyel temizlik ve bakım ürünlerinin üretim ve uygulamalarını kuruluşundan beri benimsediği sürdürülebilirlik stratejisi ile vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı 1992 yılından beri sürdürmektedir.

UZ-AR, temel strateji olarak tüm ürün ve hizmetlerini beyan etmiş olduğu "Entegre Yönetim Sistemi Politikası" gereği etik ilkelerini, yasal ve teknik yükümlülüklerine uygun olarak planlar, uygular ve kontrol ederek sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir.

UZ-AR, tüm dünyanın ve ülkemizin de farkında olduğu iklim değişikliği sorunları, çevre olayları, enerji dar boğazları, kaliteli iş gücü ve sürdürülebilirlik amaçları doğrultusunda üzerine düşeni yapmak için kamu kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda, endüstriyel sahalarda, konut sitelerinde, okullarda, otellerde kısacası suyun olduğu her alanda gerek içme ve kullanma suyunu verimli bir şekilde kullanılması gerekse atık su geri kazanımlarına özen gösterilmesi konularında enerji tasarrufu sağlayan, yerli üretim kaynakları kullanımına öncelik veren ve ekonomik değeri olan yüksek kalitede ürün ve hizmetler tasarlayıp bunu değerli müşterilerine sunmaktadır.

UZ-AR, sürdürülebilirlik amaçlarına ulaşmak için çalışanlarını, kazan kazan yaklaşımı ile çalıştığı tedarikçilerini, müşteri odaklı yaklaşımı, uymakla zorunlu olduğu yasal ve teknik yükümlülüklerini bir bütün olarak değerlendirmektedir. Yasal şartlar ve Entegre Yönetim Sistemimiz gereği ilgili standartlara uygun olarak üretim sahamız yetkili kurumlar tarafından denetlenerek ruhsatlandırılmıştır. Biyosidal ürünlerin üretimi için T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından üretim yerimiz belgelendirilmiştir. Biyosidal ürünlerimiz aynı kurum tarafından ruhsatlandırılmıştır. Üretim sahamız, gönüllü olarak çalıştığımız ve uluslararası kabulü olan NSF (www.nsf.org) firması tarafından onaylanmış ve düzenli olarak denetlenmektedir. ANSI 60 standardına uygun İçme ve kullanım suyu kimyasallarımız, gıda sanayi uygulamalarına yönelik Non Food belgeli ürünlerimiz ile çözümler sunulmaktadır.

Misyonumuz

UZ-AR Mühendislik; müşteri odaklı, proses ağırlıklı, sürekli gelişme ile katma değeri yüksek ürünler üretir. Tedarikçileri, müşterileri ve çalışanları ile bir bütün oluşturan UZ-AR Mühendislik kurumsal kültürü ve sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar ve sürdürür. Tüm faaliyetlerini yasal şartlara ve uluslararası uygulamalara uygun olarak yerine getirir. Bunu gerçekleştirirken doğal kaynak ve enerji kullanımını kontrol ederek topluma destek verir ve değer katar.

Vizyonumuz

Türkiye ve dünya pazarlarında rakiplerinden farklılık yaratarak liderliğe yönelmek, markalaşmak ve pazar payını artırmak. Sürdürülebilir büyüme hedefini insana, çevreye ve geleceğe saygılı bir biçimde tüm paydaşları ve çözüm ortakları ile beraber gerçekleştirebilmektir.

UZ-AR Mühendislik

Ürün Ruhsatlarımız

precipitants
PERA POOL ALGAECIDE SOLVE
pool water surface polisher – buoyant
PERA POOL ALGAECIDE SOLVE S
pool water powder ph reducer
PERA POOL CHLOR LQ
UZ-AR Mühendislik

Markalarımız

Sorularınız için buradayız!

Nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim