Merkez Ofis : +90 212 542 31 21 E-Mail :uzar@uzar.com.tr

Yönetim Sistemleri Politikamız

  • Anasayfa
  • Yönetim Sistemleri Politikamız
UZ-AR Mühendislik

Yönetim Sistemleri Politikamız

UZ-AR, su şartlandırma kimyasalları, havuz kimyasalları ve endüstriyel bakım ürünleri üretim, satış ve uygulama faaliyetlerini, ulusal ve uluslararası standartlarda yasal ve teknik şartlara uygun bir şekilde devam ettirmektedir. Ürettiği ve geliştirdiği ürün ve hizmet kalite güvencesini müşteri odaklı yaklaşımla birleştirerek süreçlere uygun olarak uygular ve kontrol eder. Toplum ve çevre sağlığını ön planda tutarak, sürekli iyileştirme anlayışı ile en az hata ve sürekli gelişen müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedeflemektedir.

UZ-AR, sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile tedarikçi firmalarımızdan başlayarak müşterilerimize kadar ulaşan tedarik zincirini kazan-kazan politikası ile yasal ve teknik konularda kontrol ederek öneri sistemi ile iyileştirmeler yaparak birlikteliğini sürdürmeyi benimsemiştir.

UZ-AR, politikasını benimseyen ve bilinçli olarak uygulayıp destekleyen çalışanlarının niteliklerinin, motivasyonlarının ve memnuniyetlerinin artmasını, açık iletişime, takım çalışmasına, verilen eğitimler ve faaliyetlerle sağlamak üzere kontrol ve ölçme süreçlerini oluşturmuştur ve uygulamaktadır.

UZ-AR, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre kurallarına gösterdiği üst düzey uyumu ile bu alanlarda gelişmiş bir firmadır. Emniyetli bir çalışma ortamı sağlayarak, çalışanların sağlığını korumak ve oluşabilecek risk faktörlerini belirleyip bunları azaltmak için bu çalışmalara önem vermektedir. İlgili tüm taraflar için sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlanarak riskler kontrol altında tutulur. Ürünlerini, iyi üretim ve iyi laboratuvar uygulamalarına önem vererek ve hijyen güvencesiyle üretir. Büyük endüstriyel kazaları önlemek için gerekli tedbirleri alarak gelişen teknolojiye yatırım yapmaya, kullanmaya özen göstererek sürekli gelişimi ilke edinmiştir.

UZ-AR, kalite, çevre, ürün güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirerek geliştirmek için gerekli kaynakları sağlayarak doğal çevremizin kirlenmenin önlenmesi ve korunmasına odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda atıkların azaltılması, geri dönüşüm oranının artırılması, kısıtlı ve yasaklı kimyasallar yerine çevre dostu ürünlerin geliştirilmesine öncelik verilmektedir. UZ-AR, enerjiyi verimli kullanmayı, yenilenebilir enerji kaynaklarının enerji kullanımındaki payını artırmayı gelecekte de var olmasının güvencesi olarak görmektedir.

UZ-AR, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 VE ISO 45001:2018 standartlarına göre oluşturduğumuz UZ-AR Entegre Yönetim Sistemi ile yürürlükte olan yasal mevzuata ve gönüllü olarak uyguladığımız diğer gereklere uyacağımızı ve bu politikanın tüm çalışan, tedarikçi, müşteri ve üçüncü taraflara açık olacağını taahhüt ederiz.

UZ-AR Mühendislik

Entegre Yönetim Sistemi Belgeleri

havuz suyu toz alkalinite yükseltici
ISO 9001:2015
yüzme havuzu suyu bakteri ve yosun önleyici kontrol ürünü
ISO 14001:2015
arsenik filtrasyon sistemleri
ISO 45001:2018
Sorularınız için buradayız!

Nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim